Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія відноситься до будь-якої стоматологічної процедури, яка ремонтує або замінює зуб. Відновлювальні процедури включають пломбування порожнин, лікування кореневих каналів і навіть зубні імплантати. Терапевтична стоматологія має на меті: відновлення функції і відновлення зовнішнього вигляду зубів.

Процедури терапевтичної стоматології

 • Пломбування порожнини зуба

Це, безумовно, найпоширеніша процедура терапевтичної стоматології. Коли бактерії проникають в емаль зуба і створюють отвір, його необхідно запломбувати, щоб захистити м’яку пульпу всередині. При пломбуванні порожнини стоматолог видаляє пошкоджену частину зуба і заповнює отвір композитним матеріалом.

 • Лікування кореневого каналу

Процедура кореневого каналу може знадобитися, якщо каріозна порожнина проникла в зуб настільки глибоко, що оголила м’яку пульпу всередині зуба. Іноді така процедура проводиться після травми зуба. Зазвичай причиною є інфікування внутрішньої частини зуба.

 • Встановлення коронки

Коли зуб пошкоджений будь-яким чином, його можна зміцнити коронкою. При установці коронки верхня частина зуба спилюється, і на неї встановлюється коронка. Коронка виглядає і функціонує так само, як ваш природний зуб, а природний корінь залишається на місці.

 • Зубний імплантат

Якщо відсутній зуб або його необхідно видалити через сильний карієс або пошкодження, його можна замінити зубним імплантатом. Зубний імплантат – це повноцінний штучний зуб і коренева система. Корінь імплантату виготовлений з титану, біосумісного металу, який з’єднується з кісткою щелепи, утворюючи міцну опору. Корінь хірургічним шляхом поміщається в щелепу, а зверху кріпиться коронка. Весь імплантат виглядає і функціонує так само, як природний зуб, тому він вважається найкращим варіантом заміни зубів. Зубні імплантати також можуть служити в якості опор для мостів і протезів.

 • Міст

Зубний міст – це штучний зуб, підвішений між двома коронками. Іноді міст складається з ряду декількох зубів.

 • Зубні протези

Знімні зубні протези можуть кріпитися до ясен за допомогою присосок або клею. Протези з опорою на імплантати утримуються на місці за допомогою декількох зубних імплантатів, встановлених в щелепі.

Переваги терапевтичної стоматології

 1. Відновлення функції. Найбільшою перевагою реставраційних процедур є відновлення функціональності ваших зубів.
 2. Усунення болю. Реставраційні процедури усувають біль, виправляючи проблему або видаляючи інфекцію.
 3. Поліпшення зовнішнього вигляду. Реставраційні процедури можуть поліпшити зовнішній вигляд ваших зубів, щоб ви могли посміхатися з упевненістю.
 4. Збереження щільності кісткової тканини. Заміна відсутнього зуба імплантатом зберігає щільність кісткової тканини щелепи. Найкраще замінити відсутній або нежиттєздатний зуб відразу ж, щоб уникнути втрати кісткової тканини.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Професійна гігієна

Регулярна гігієна порожнини рота необхідна для підтримки здоров’я ясен і зубів. Регулярні візити до гігієніста в поєднанні з оглядом зубів і доглядом за яснами значно поліпшать зовнішній вигляд зубів і здоров’я порожнини рота. Гігієна зубів – це професійне чищення зубів і видалення зубного каменю, які виконуються або гігієністом, або асистентом по профілактиці.

Чому необхідна регулярна гігієна зубів?

Незважаючи на ретельний догляд за зубами, багато пацієнтів не можуть дістатися до всіх міжзубних проміжків в порожнині рота, щоб ретельно видалити бактеріальне покриття, зване зубним нальотом. Цей наліт призводить до пошкодження зубів (карієс), запалення ясен (гінгівіт), а в гіршому випадку – до руйнування кістки (пародонтит).

Тому має сенс регулярно проводити гігієнічні огляди зубів.

Що виконує гігієніст-стоматолог?

Стоматологічні гігієністи в основному займаються профілактикою захворювань порожнини рота, але можуть також брати участь в ортодонтичних процедурах, таких як установка брекетів. Деякі з них також мають сертифікат фахівця і займаються реставраційними послугами, наприклад, установкою пломб.

Ваш стоматолог-гігієніст разом з вами визначить план догляду і допоможе вам підтримувати здоров’я порожнини рота на належному рівні. Послуги з гігієни порожнини рота можуть надавати тільки дипломовані медичні працівники.

Гігієна зубів включає в себе, перш за все, професійну чистку зубів, під час якої ретельно видаляється наліт, знебарвлення і зубний камінь. Стоматолог надає інформацію про гігієну порожнини рота, а також рекомендації в домашніх умовах. Сюди також входить індивідуальна консультація з приводу того, які засоби по догляду за зубами найбільш підходять для пацієнта.

Що відбувається на прийомі у гігієніста?

Гігієністи пропонують послуги з професійної чищення зубів, яке включає зняття зубних відкладень і полірування. Під час прийому гігієніст проведе первинний огляд зубів.

 • Потім він зніме наліт і зубний камінь в місцях, недоступних для чищення щіткою.
 • Проведе чистку і поліровку для видалення поверхневих плям на зубах.
 • Запропонує індивідуальні рекомендації по підтримці здоров’я зубів і продемонструє методи, які ви можете використовувати вдома.
 • Ваш гігієніст також дасть поради по харчуванню та профілактики карієсу. Він може виявити ознаки захворювання ясен і направить вас до стоматолога чи пародонтолога, якщо побачить, що потрібне подальше лікування.

Профілактика карієсу шляхом фторування зубів також є частиною стоматологічної гігієни, як і лікування надмірної чутливості шийки зуба. Відбілювання – це ще одна послуга, пропонована в рамках стоматологічної гігієни. Це косметична процедура для дбайливого відбілювання природних зубів.

Під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Яким би талановитим не був стоматолог, якщо він не використовує операційний мікроскоп для роботи з зубами, він сам себе обмежує. Потужне збільшення мікроскопа дозволяє зробити роботу стоматолога бездоганною і ідеальної, адже для багатьох процедур необхідна відмінна візуалізація.

Лікування зубів під мікроскопом дозволяє лікарю бачити найдрібніші деталі порожнини рота, що дає можливість працювати з більшою точністю. По-справжньому відмінна візуалізація досягається при великому збільшенні, а також коаксіальному освітленні. Це дає деякі унікальні переваги.

Як проводиться лікування кореневих зубних каналів за допомогою мікроскопа

 • Лікування кореневих каналів – це широко поширена ендодонтична процедура, спрямована на збереження ваших природних зубів і відновлення пошкоджених, щоб вони могли функціонувати.
 • Процедура лікування кореневого каналу зазвичай необхідна, коли в нерві всередині зуба розвивається інфекція або запалення, або коли структури зуба недостатньо для того, щоб підтримати його пломбою або коронкою.
 • Щоб стоматолог міг краще і ближче розглянути кореневої канал, в стоматологічному центрі використовується мікроскоп для збільшення точності процедури.

Причини лікування кореневого каналу

У більшості здорових зубів пульпа, яка утворює центр кожного зуба, повністю закрита зовнішньої емаллю, тому у інфекції або запалення практично немає можливості потрапити всередину. Однак при появі карієсу, тріщини або відколу бактерії можуть потрапити в камеру зуба. Коли це відбувається, ми відчуваємо зубний біль, що робить процедуру кореневого каналу необхідної для порятунку зуба.

Якщо з’явилися такі симптоми, як:

 • Зміна кольору зуба на сірий або червоний,
 • Хворобливість або набрякання навколишніх тканин пародонта (ясен),
 • Пульсуючий біль
 • Особлива чутливість до гарячих або холодних продуктів

Тоді може знадобитися лікування кореневого каналу. У деяких випадках у вас може не бути ніяких симптомів, і тільки під час регулярного стоматологічного огляду спеціаліст виявляє проблему за допомогою рентгенівського знімка. Лікування кореневих каналів може допомогти вам зберегти зуб, який в іншому випадку довелося б видалити через пошкодження, карієс або інфекції.

Які переваги має лікування зубів під мікроскопом

 1. Починаючи з простого, збільшення, яке отримує стоматолог, лікування зубів під мікроскопом дозволяє проводити огляд порожнини рота за найвищої якості. Без такого збільшення можна пропустити початкові ознаки такого захворювання, як карієс, або такого серйозного, як пародонтоз. Якщо виявити ці проблеми швидко і на ранній стадії, лікування завжди буде більш успішним.
 2. Підвищення рівня обізнаності на діагностичному рівні безпосередньо веде до підвищення ефективності лікування. Для реставраційних стоматологів здатність помітити перелом зуба має першорядне значення. На макроскопічному рівні ці переломи, швидше за все, невидимі, але під прицілом мікроскопа вони стають більш помітними.
 3. Мікроскоп також дозволяє підвищити ергономічність роботи стоматолога. Комфорт стоматолога дозволяє йому підвищити свою продуктивність. Він може працювати з комфортом протягом більш тривалих періодів часу, а це значить, що він зможе швидше провести процедуру.
 4. Нарешті, мікроскоп є прекрасним інструментом для документування та навчання. За допомогою мікроскопа кожен може чітко бачити, які проблеми необхідно розглянути в роті пацієнта, що забезпечує відмінну комунікацію між основним стоматологом та іншими стоматологами. Це також зручно для навчання допоміжного персоналу і пацієнта.

Таким чином, ви знаєте, що перебуваєте в надійних руках і що в нашій клініці вас лікують з використанням найсучаснішого обладнання та персоналу. Зателефонуйте нам, і ми зробимо вашу усмішку красивою і здоровою в найкоротші терміни.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ортопедія

Що таке ортодонтичне лікування? Ортодонтичне лікування – це спосіб випрямлення або переміщення зубів для поліпшення зовнішнього вигляду і їх функціонування. Воно також допомагає зберегти здоров’я зубів, ясен і щелепних суглобів в довгостроковій перспективі, розподіляючи тиск при споживанні їжі на всі зуби. Чому варто пройти ортодонтичне лікування?
 • У багатьох людей присутня скупченість або кривизна зубів. Ортодонтичне лікування дозволяє випрямити зуби або перемістити їх в більш зручне та правильне положення. Це може поліпшити зовнішній вигляд зубів і їх прикус, а також полегшити їх чистку.
 • У деяких людей верхні передні зуби стирчать і виглядають непривабливо. Такі “видатні” зуби найчастіше пошкоджуються, але ортодонтичне лікування може повернути їх в правильне положення. Або те, як верхня і нижня щелепи змикаються, може бути причиною непривабливого вигляду і неправильного прикусу. Ортодонтичне лікування може виправити обидві ці проблеми.
 • Коли зуби не сходяться правильно, це може створювати навантаження на м’язи щелепи, викликаючи проблеми з щелепою і суглобами, а іноді і головні болі. Ортодонтичне лікування може допомогти вам зробити прикус рівнішим і зменшити навантаження.
В якому віці слід пройти ортодонтичне лікування? Кращий час для цього, як правило, дитинство, але дорослі теж можуть пройти ортодонтичне лікування, і все більше і більше людей роблять це. Вік не так важливий. Для дітей може знадобитися деякий час, поки прорізатиметься достатня кількість зубів, перш ніж починати лікування. Що для цього потрібно? Найголовніше – це повне обстеження. Зазвичай воно включає в себе огляд зубів, рентгенівські знімки і виготовлення гіпсових моделей зубів. Потім команда стоматологів або ортодонтів обговорить можливі методи лікування. Якщо ви впевнені, що хочете продовжувати, лікування можна починати. Ортодонтичне лікування може проводитися за допомогою різних видів апаратів, які більшість людей називають “брекетами”. Просте лікування може проводитися за допомогою знімного брекета (пластинки, яку можна вийняти для чищення). До нього прикріплені тонкі пружинки, які переміщують зуби за допомогою м’якого тиску. Що таке незнімний брекет? Часто зуби необхідно направляти точніше, ніж це можна зробити за допомогою знімного брекета. Тому використовується незнімний брекет. У них є дужки і стрічки, які тимчасово прикріплюються до зубів. Гнучкий дріт з’єднує всі брекети і дозволяє переміщати зуби.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Кожен хотів би мати яскраву білосніжну усмішку. Але, на жаль, з роками зуби можуть втратити свій блиск і яскравість. У міру того як тьмяніє емаль, тьмяніє і посмішка. Емаль – це зовнішнє покриття зубів, яке захищає зуби, надає їм колір і блиск, але з роками її текстура змінюється. Це відбувається через вживання їжі і напоїв, паління, іноді прийняття ліків, тому більшість людей вважає за краще проводити процедуру відбілювання зубів у професійній стоматологічній клініці. Види відбілювання зубів Відбілювання зубів допомагає повернути зубам блиск і колір. Знебарвлення усувається за допомогою косметичної процедури. Процедура набирає популярність серед усіх верств населення і є однією з найбільш затребуваних в стоматологічних клініках. Відбілювання зубів – це дуже безпечний процес в руках професійних стоматологів. Після такого процесу багато хто відчуває чутливість зубів при вживанні гарячої або холодної їжі. Але цей стан приходить в норму через кілька годин, у деяких випадках – декілька днів. Красива і яскрава посмішка – мрія кожної людини. Втрата яскравості зубів впливає на впевненість у собі. Сьогодні існує безліч різних варіантів відбілювання зубів:
 • Лазерне відбілювання
Лазер допомагає активувати відбілюючий агент, який використовується в процедурі. Процес також відбувається протягом обмеженого періоду часу, тому не потрібно довго чекати, як у випадку з іншими варіантами лікування. Під час процедури на губи і ясна надягають щитки для їх захисту. Ваш стоматолог запропонує найкращий вид лікування, що підходить для вашого конкретного випадку.
 • Внутрішньоканальне
Внутрішнє відбілювання зубів проводиться для відбілювання зуба зсередини. Після того, як зуб стає нежиттєздатним, зуби зазвичай темніють з часом. Після завершення лікування кореневого каналу для видалення інфікованої пульпи в корінь зуба вводиться безпечна паста. Цей матеріал вступає в реакцію з плямами і розчиняє їх частки, надаючи зубу білизну. Зуб зазвичай пломбируется, щоб запобігти подальшому пошкодження. Процедура внутрішнього відбілювання зубів
 1. Рентгенівська візуалізація, діагностика та планування лікування
Перед початком процедури внутрішнього відбілювання зубів робляться рентгенівські знімки, щоб переконатися у відсутності інфекції в корені зуба. Зазвичай спочатку проводиться лікування кореневого каналу, а потім проводиться моніторинг, щоб переконатися у відсутності подальших симптомів інфекції.
 1. Відбілювання зубів
Стоматолог вводить пасту всередині зубного каналу. Процес може повторюватися кілька разів на різних прийомах, поки колір зуба не посвітлішає. Технологія відбілює зуб на кілька тонів.
 1. Подальший догляд
Щоб продовжити ефект вибіленого зуба, за можливості уникайте продуктів і напоїв, які сильно фарбують емаль. Слідкуйте за гігієною порожнини рота, регулярно чистячи зуби щіткою і зубною ниткою, щоб зберегти здоров’я ясен і зубів.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Імплантація зубів

Зубні імплантати – це найефективніший спосіб заміни відсутніх зубів, існуючий на сьогоднішній день. В даний час імплантати найбільш близькі до природних зубів! Використовуючи найвищий рівень сучасних технологій, нарощування та реставрація зубів мають переваги в порівнянні з іншими варіантами лікування. Імплантація зубів значно перевершує мости і зубні протези за якістю, комфортом і довговічності. Технологія нарощування зубів Процедура вставляння імплантів включає в себе прикріплення штучного зуба (коронки) до імплантату, який закріплюється в щелепну кістку. Сам імплантат являє собою невеликий титановий штифт, який діє як корінь звичайного зуба. Після установки імплантату навколо нього з часом виростає природна кістка і ясна, міцно утримуючи його на місці. Це допомагає зміцнити імплантат і зробити його більш довговічним з плином часу. Процес відновлення зубних імплантатів:
 1. Установка імплантату. Загоєння відбувається дуже швидко, але для інтеграції потрібен час.
 2. Другий етап проводиться після 3-6-місячного періоду інтеграції імплантату в кістку.
 3. Після того як буде встановлено, що імплантат повністю інтегрований і надійно закріплений в кістки, спеціаліст приступає до наступного етапу, під час якого знімається головний зліпок з імплантату. З цього зліпку в лабораторії виготовляється індивідуальна коронка.
 4. На третьому прийомі відбувається остаточна фіксація коронки на імплантат. Всі ці прийоми нетривалі. Після установки імплантату всі наступні прийоми не вимагають анестезії. Таким чином, імплантація стала безболісним і виключно надійним методом заміщення відсутніх зубів.
Що включає в себе реставрація зубних імплантатів? Це залежить від того, яку частину імплантату потрібно відремонтувати. Якщо справжній зуб (зубна коронка) тріснув або пошкоджений, спеціаліст може замінити його, не вдаючись до ремонту самого імплантату (титанового штифта). Якщо коронка вимагає заміни, зуботехнічна лабораторія виготовить нову коронку, яку в подальшому акуратно прикріплюють до абатменту вашого імплантату. Якщо сам імплантат потребує реставрації, то це абсолютно новий процес:
 • Перший крок – обережне видалення імплантату, що може потребувати хірургічного втручання.
 • Потім, в залежності від стану щелепної кістки, може знадобитися кісткова пластика. Якщо імплантат розхитався через недостатню щільність кістки, потрібно спочатку усунути цю проблему, адже заміна імплантату стане неможливою.
Зубні імплантати мають високий відсоток успіху для заміни природніх зубів або за їх відсутності. Однак час від часу вони все ж схильні до поломок або пошкоджень. Як тільки ви відчуєте, що ваш імплантат розхитався або будь-яким чином пошкоджений, будь ласка, зверніться до нашого спеціаліста. Наш стоматолог-реставратор має достатню кваліфікацію для виконання широкого спектру робіт по ремонту імплантатів, щоб ви могли швидко повернути собі надійну, комфортну і впевнену посмішку.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Протезування зубів

Види та особливості Протезування зубів – це спеціалізована область стоматології, яка включає в себе використання незнімних і знімних зубних протезів для відновлення зовнішнього вигляду і функції зубів, ясен. Протезування може бути вибрано за функціональних або косметичних причин. Стоматологи здатні діагностувати, планувати і проводити лікування з використанням зубних протезів для усунення широкого спектру проблем зі здоров’ям порожнини рота. Вони також приділяють велику увагу зниженню ризику повторного виникнення цих проблем в майбутньому. Зубний протез – це стоматологічне пристосування, яке замінює відсутній зуб або приховує дефекти зуба. До таких зубних протезів відносяться імплантати, коронки, мости, протези і вініри, деякі з них можуть бути знімними або постійно закріпленими в порожнині рота. Які існують види зубних протезів? Заміна відсутніх або пошкоджених зубів важлива з багатьох причин. Прогалини в вашій посмішці не тільки бентежать, а й створюють ризик виникнення інших стоматологічних проблем, таких як проблеми з вирівнюванням, втрата кісткової тканини, проблеми з прийомом їжі і промовою. Розуміння варіантів протезування допоможе вирішити, які процедури допоможуть вам повернути оптимальне здоров’я порожнини рота і впевнено посміхатися. Лікарі-протезисти мають досвід використання широкого спектру зубних протезів та обговорюють всі можливі варіанти під час персональної консультації:
 • Імплантати (протези)
Зубні імплантати – це заміна відсутніх зубів. Виготовлені з міцного титану, імплантати хірургічним шляхом встановлюються в щелепу, де вони грають роль коренів зубів. Після зрощення з кісткою щелепи імплантати покриваються природної коронкою. Якщо вам необхідно замінити цілу зубну дугу, лікар-ортопед може порекомендувати імплантати для фіксації зубних протезів. У цьому методі використовується різна кількість імплантатів для заміни верхньої або нижньої зубної дуги, часто без необхідності кісткової пластики.
 • Коронки і мости
Коронки і мости – це зубні протези, які можуть заповнити прогалини в порожнині рота або відновити природний вигляд, міцність і функціональність вашої посмішки. Вони кріпляться на зуби і не знімаються. Коронки покривають один пошкоджений зуб або є частиною моста, коли коронки встановлюються з кожного боку одного або декількох штучних зубів. Коронки можуть бути виготовлені з металу, порцеляни або кераміки і виглядають як природні зуби. Мости можна розглядати як різновид незнімних протезів, які заповнюють проміжки між зубами, підтримувані коронками з обох сторін.
 • Вініри
Вініри – це тонкі оболонки, створені з порцеляни або кераміки, якими покривають знебарвлені або сколені зуби, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд. Вони унікально розроблені для поліпшення розміру, форми або відтінку зубів. Вініри прикріплюються до передньої або лицьовій поверхні зубів за допомогою спеціального клею для міцності і довговічності. Для підготовки зуба до встановлення вініра необхідно зняти невелику кількість емалі, щоб він правильно прилягав до зуба. Вініри можуть дати вражаючі результати без необхідності тривалого і дорогого лікування, але вони більш крихкі, ніж коронки, тому за ними потрібно правильно доглядати. Як виготовляються зубні протези? Щоб виготовити зубний протез, стоматолог проведе ретельну оцінку стану ваших зубів і порожнини рота, а також зробить рентгенівські знімки зубів, що беруть участь в протезуванні. Це дозволить спеціалісту виготовити протез, який буде підтримувати всі зуби для функціонування та здорової посмішки. На наступному етапі стоматолог зазвичай знімає зліпок з наявних зубів. Потім зліпок відправляється в зуботехнічну лабораторію. Зубні протези можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи фарфор, композитну смолу, акрил і діоксид цирконію. Після виготовлення протеза процедура установки залежить від того, який зубний протез отримує пацієнт. Для установки імплантатів стоматолог повинен хірургічним шляхом вставити в кістку титановий фіксатор (штифт), а потім пацієнт чекає кілька місяців до установки протеза, щоб переконатися, що імплантат правильно встановлений і закріплений в кістки. Якщо встановлюється коронка, міст або вініри, стоматолог може видалити частину поверхні зуба, щоб підготувати її до протезування. Переваги протезування зубів
 1. Зубні імплантати, які вважаються золотим стандартом заміни зубів, дозволяють отримати цілий, функціональний зуб, який має природній вигляд.
 2. Зубні імплантати дуже зручні і прості в обслуговуванні. Імплантати мають дуже високий відсоток успіху – близько 98%.
 3. Завдяки більш міцним і реалістичним матеріалами і точної техніці, можливості поліпшення форми і функції вашої посмішки практично безмежні.
 4. Зубні протези можуть допомогти пацієнтам відчувати себе більш впевнено, замінюючи відсутні зуби або надаючи знебарвленим або пошкодженим зубам більш привабливий вигляд.
 5. Сучасні стоматологічні клініки пропонують виготовлення коронок в той же день прямо в кабінеті, так що вам не доведеться чекати два тижні, поки лабораторія відправить коронку до стоматолога.
Більшість стоматологів знімають зліпок з вашого зуба і відправляють інформацію в професійну лабораторію, де і створюється ваша індивідуальна коронка. Якщо ви думаєте, що протез може бути рішенням вашої стоматологічної проблеми, запишіться на прийом до стоматолога чи ортопеда, щоб обговорити варіанти поліпшення вашої посмішки.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Первинне ендолікування

Лікування кореневих каналів (ендодонтія) – це стоматологічна процедура, застосовувана для лікування інфекції в центрі зуба. Це може статися через:
 • карієс
 • негерметичні пломби
 • ушкодження зубів у результаті травми,наприклад, падіння.
  Інфекція пульпи може бути викликана травмою зуба, глибоким карієсом, тріщинами і сколами, а також повторюваними стоматологічними процедурами. Симптоми інфекції можна визначити по видимій травмі або набряку зуба, чутливості до температури або болю в зубі і яснах. Ендодонтична хірургія може бути використана для виявлення пошкоджень або видалення запалених каналів. Також може бути проведено лікування пошкоджених поверхонь кореня. Найбільш поширеною операцією для порятунку пошкоджених зубів, є апікоектомія або резекція кореня. При належному догляді зуби, що пройшли ендодонтичне лікування, прослужать стільки ж, скільки й інші природні зуби. Іноді зуб після лікування може не загоїтися або продовжувати викликати біль. Іноді дискомфорт може з’явитися через кілька місяців або років після лікування. У цьому випадку проводиться повторна ендонтія.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Видалення зубів

Видалення зубів мудрості може проводити стоматолог або хірург-фахівець. Якщо спеціаліст рекомендує видалити зуби мудрості, перед початком він зробить рентгенівський знімок порожнини рота.
 1. Перед видаленням зубів мудрості пацієнту зроблять ін’єкцію місцевого анестетика, щоб знеболити зуб і прилеглу область.
 2. Якщо зуб не пройшов через ясна, для доступу до нього в яснах буде зроблений невеликий розріз (надріз). Також може знадобитися видалення невеликої частини кістки, що покриває зуб.
 3. Зуб може бути розрізаний на більш дрібні частини, щоб його було легше видалити через отвір. Якщо зуб прорвався крізь ясна, розріз робити не потрібно.
 4. Безпосередньо перед видаленням зуба пацієнт може відчути деякий тиск, так як стоматолог або хірург має розширити зубну западину, похитуючи зуб, перш ніж вийняти його.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Види стоматологічних послуг та їх ефективність

Пломбування зуба – це фіксація стоматологічного матеріалу для заміни частини зуба, пошкодженої карієсом або зруйнованої в результаті травми. Пломбування виконується всього за одне відвідування стоматолога і є швидкою, простою процедурою для пацієнтів. Стоматологи використовують реставраційні матеріали для заповнення структури зуба. Відновлення зуба за допомогою пломби допомагає зберегти цілісність і запобігти майбутніх пошкоджень, що в кінцевому підсумку допоможе уникнути втрати зуба. Завдяки використанню місцевих анестетиків процес встановлення зубної пломби став практично безболісним. Для чого проводиться пломбування зубів? Зубні пломби найчастіше використовуються для усунення карієсу – вогнищ руйнування зуба, викликаних бактеріями порожнини рота. Стоматолог може видалити каріозний матеріал з зуба і закрити отвір за допомогою пломбувальних матеріалів. Це зупинить подальший розвиток карієсу, а також збереже зуб міцним і стійким до таких пошкоджень, як тріщини і відколи. Деякі ознаки того, що пацієнт потребує проведення обстеження та подальше пломбування:
 • Постійний зубний біль
 • Чутливість до гарячих і холодних напоїв і продуктів харчування
 • Поява чорних або коричневих плям на поверхні зуба
 • Різкий біль при натисканні на певний зуб
 • Неприємний запах з рота, який не проходить після чищення зубів.
  Зубні пломби допомагають відновити зуби, усуваючи чи запобігаючи пошкодження. Карієс або дірки в зубах можуть викликати біль або чутливість, а якщо їх не лікувати, це може привести до додаткових проблем, наприклад, інфекції.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ