Імплантація зубів

Зубні імплантати – це найефективніший спосіб заміни відсутніх зубів, існуючий на сьогоднішній день. В даний час імплантати найбільш близькі до природних зубів! Використовуючи найвищий рівень сучасних технологій, нарощування та реставрація зубів мають переваги в порівнянні з іншими варіантами лікування. Імплантація зубів значно перевершує мости і зубні протези за якістю, комфортом і довговічності. Технологія нарощування зубів Процедура вставляння імплантів включає в себе прикріплення штучного зуба (коронки) до імплантату, який закріплюється в щелепну кістку. Сам імплантат являє собою невеликий титановий штифт, який діє як корінь звичайного зуба. Після установки імплантату навколо нього з часом виростає природна кістка і ясна, міцно утримуючи його на місці. Це допомагає зміцнити імплантат і зробити його більш довговічним з плином часу. Процес відновлення зубних імплантатів:
  1. Установка імплантату. Загоєння відбувається дуже швидко, але для інтеграції потрібен час.
  2. Другий етап проводиться після 3-6-місячного періоду інтеграції імплантату в кістку.
  3. Після того як буде встановлено, що імплантат повністю інтегрований і надійно закріплений в кістки, спеціаліст приступає до наступного етапу, під час якого знімається головний зліпок з імплантату. З цього зліпку в лабораторії виготовляється індивідуальна коронка.
  4. На третьому прийомі відбувається остаточна фіксація коронки на імплантат. Всі ці прийоми нетривалі. Після установки імплантату всі наступні прийоми не вимагають анестезії. Таким чином, імплантація стала безболісним і виключно надійним методом заміщення відсутніх зубів.
Що включає в себе реставрація зубних імплантатів? Це залежить від того, яку частину імплантату потрібно відремонтувати. Якщо справжній зуб (зубна коронка) тріснув або пошкоджений, спеціаліст може замінити його, не вдаючись до ремонту самого імплантату (титанового штифта). Якщо коронка вимагає заміни, зуботехнічна лабораторія виготовить нову коронку, яку в подальшому акуратно прикріплюють до абатменту вашого імплантату. Якщо сам імплантат потребує реставрації, то це абсолютно новий процес:
  • Перший крок – обережне видалення імплантату, що може потребувати хірургічного втручання.
  • Потім, в залежності від стану щелепної кістки, може знадобитися кісткова пластика. Якщо імплантат розхитався через недостатню щільність кістки, потрібно спочатку усунути цю проблему, адже заміна імплантату стане неможливою.
Зубні імплантати мають високий відсоток успіху для заміни природніх зубів або за їх відсутності. Однак час від часу вони все ж схильні до поломок або пошкоджень. Як тільки ви відчуєте, що ваш імплантат розхитався або будь-яким чином пошкоджений, будь ласка, зверніться до нашого спеціаліста. Наш стоматолог-реставратор має достатню кваліфікацію для виконання широкого спектру робіт по ремонту імплантатів, щоб ви могли швидко повернути собі надійну, комфортну і впевнену посмішку.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *