Ортопедія

Що таке ортодонтичне лікування? Ортодонтичне лікування – це спосіб випрямлення або переміщення зубів для поліпшення зовнішнього вигляду і їх функціонування. Воно також допомагає зберегти здоров’я зубів, ясен і щелепних суглобів в довгостроковій перспективі, розподіляючи тиск при споживанні їжі на всі зуби. Чому варто пройти ортодонтичне лікування?
  • У багатьох людей присутня скупченість або кривизна зубів. Ортодонтичне лікування дозволяє випрямити зуби або перемістити їх в більш зручне та правильне положення. Це може поліпшити зовнішній вигляд зубів і їх прикус, а також полегшити їх чистку.
  • У деяких людей верхні передні зуби стирчать і виглядають непривабливо. Такі “видатні” зуби найчастіше пошкоджуються, але ортодонтичне лікування може повернути їх в правильне положення. Або те, як верхня і нижня щелепи змикаються, може бути причиною непривабливого вигляду і неправильного прикусу. Ортодонтичне лікування може виправити обидві ці проблеми.
  • Коли зуби не сходяться правильно, це може створювати навантаження на м’язи щелепи, викликаючи проблеми з щелепою і суглобами, а іноді і головні болі. Ортодонтичне лікування може допомогти вам зробити прикус рівнішим і зменшити навантаження.
В якому віці слід пройти ортодонтичне лікування? Кращий час для цього, як правило, дитинство, але дорослі теж можуть пройти ортодонтичне лікування, і все більше і більше людей роблять це. Вік не так важливий. Для дітей може знадобитися деякий час, поки прорізатиметься достатня кількість зубів, перш ніж починати лікування. Що для цього потрібно? Найголовніше – це повне обстеження. Зазвичай воно включає в себе огляд зубів, рентгенівські знімки і виготовлення гіпсових моделей зубів. Потім команда стоматологів або ортодонтів обговорить можливі методи лікування. Якщо ви впевнені, що хочете продовжувати, лікування можна починати. Ортодонтичне лікування може проводитися за допомогою різних видів апаратів, які більшість людей називають “брекетами”. Просте лікування може проводитися за допомогою знімного брекета (пластинки, яку можна вийняти для чищення). До нього прикріплені тонкі пружинки, які переміщують зуби за допомогою м’якого тиску. Що таке незнімний брекет? Часто зуби необхідно направляти точніше, ніж це можна зробити за допомогою знімного брекета. Тому використовується незнімний брекет. У них є дужки і стрічки, які тимчасово прикріплюються до зубів. Гнучкий дріт з’єднує всі брекети і дозволяє переміщати зуби.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *