Під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Яким би талановитим не був стоматолог, якщо він не використовує операційний мікроскоп для роботи з зубами, він сам себе обмежує. Потужне збільшення мікроскопа дозволяє зробити роботу стоматолога бездоганною і ідеальної, адже для багатьох процедур необхідна відмінна візуалізація.

Лікування зубів під мікроскопом дозволяє лікарю бачити найдрібніші деталі порожнини рота, що дає можливість працювати з більшою точністю. По-справжньому відмінна візуалізація досягається при великому збільшенні, а також коаксіальному освітленні. Це дає деякі унікальні переваги.

Як проводиться лікування кореневих зубних каналів за допомогою мікроскопа

 • Лікування кореневих каналів – це широко поширена ендодонтична процедура, спрямована на збереження ваших природних зубів і відновлення пошкоджених, щоб вони могли функціонувати.
 • Процедура лікування кореневого каналу зазвичай необхідна, коли в нерві всередині зуба розвивається інфекція або запалення, або коли структури зуба недостатньо для того, щоб підтримати його пломбою або коронкою.
 • Щоб стоматолог міг краще і ближче розглянути кореневої канал, в стоматологічному центрі використовується мікроскоп для збільшення точності процедури.

Причини лікування кореневого каналу

У більшості здорових зубів пульпа, яка утворює центр кожного зуба, повністю закрита зовнішньої емаллю, тому у інфекції або запалення практично немає можливості потрапити всередину. Однак при появі карієсу, тріщини або відколу бактерії можуть потрапити в камеру зуба. Коли це відбувається, ми відчуваємо зубний біль, що робить процедуру кореневого каналу необхідної для порятунку зуба.

Якщо з’явилися такі симптоми, як:

 • Зміна кольору зуба на сірий або червоний,
 • Хворобливість або набрякання навколишніх тканин пародонта (ясен),
 • Пульсуючий біль
 • Особлива чутливість до гарячих або холодних продуктів

Тоді може знадобитися лікування кореневого каналу. У деяких випадках у вас може не бути ніяких симптомів, і тільки під час регулярного стоматологічного огляду спеціаліст виявляє проблему за допомогою рентгенівського знімка. Лікування кореневих каналів може допомогти вам зберегти зуб, який в іншому випадку довелося б видалити через пошкодження, карієс або інфекції.

Які переваги має лікування зубів під мікроскопом

 1. Починаючи з простого, збільшення, яке отримує стоматолог, лікування зубів під мікроскопом дозволяє проводити огляд порожнини рота за найвищої якості. Без такого збільшення можна пропустити початкові ознаки такого захворювання, як карієс, або такого серйозного, як пародонтоз. Якщо виявити ці проблеми швидко і на ранній стадії, лікування завжди буде більш успішним.
 2. Підвищення рівня обізнаності на діагностичному рівні безпосередньо веде до підвищення ефективності лікування. Для реставраційних стоматологів здатність помітити перелом зуба має першорядне значення. На макроскопічному рівні ці переломи, швидше за все, невидимі, але під прицілом мікроскопа вони стають більш помітними.
 3. Мікроскоп також дозволяє підвищити ергономічність роботи стоматолога. Комфорт стоматолога дозволяє йому підвищити свою продуктивність. Він може працювати з комфортом протягом більш тривалих періодів часу, а це значить, що він зможе швидше провести процедуру.
 4. Нарешті, мікроскоп є прекрасним інструментом для документування та навчання. За допомогою мікроскопа кожен може чітко бачити, які проблеми необхідно розглянути в роті пацієнта, що забезпечує відмінну комунікацію між основним стоматологом та іншими стоматологами. Це також зручно для навчання допоміжного персоналу і пацієнта.

Таким чином, ви знаєте, що перебуваєте в надійних руках і що в нашій клініці вас лікують з використанням найсучаснішого обладнання та персоналу. Зателефонуйте нам, і ми зробимо вашу усмішку красивою і здоровою в найкоротші терміни.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *