PokiDent – Стоматологія у Тернополі

Імплантація зубів в PokiDent

Імплант (від англійського implant ) – це штучний корінь, який дозволяє повністю “відновити” відсутній зуб. Вставлений у щелепну кістку, він дозволяє прикріпити коронку, а матеріал з якого імплант виготовлений – біосумісний титан, не викликає алергічних реакцій.

Часто люди роблять запит  «встановити імплантанти зубів ціна», проте правильно буде шукати «імпланти зубів ціна», «зуб імплант ціна» або ж «імплантація зуба ціна», оскільки неправильне слово імплантанти та правильне імпланти/імплантати часто плутають.

Навіщо вставляти зубний імплант?

Встановлення зубних імплантатів може бути запропоноване пацієнтам у яких видалений один або кілька зубів. Причиною є не тільки естетичний фактор: зубний імплант дозволяє відновити комфортні жувальні можливості. Це також запобігає травмуванню сусідніх зубів.

Як відбувається встановлення імпланту?

Встановлення зубного імплантату є хірургічним втручанням, яке не слід сприймати легковажно. Тривалість операції  змінюється залежно від її складності (кількість і розташування імплантатів, обсяг доступної кістки тощо).  Після проведення місцевої анестезії, стоматолог реконструює відсутній зуб , вставляючи в щелепну кістку дуже міцний штучний корінь, зазвичай, зроблений з титану. Цей штучний корінь, який називається імплантатом, є точкою кріплення, яка дозволить кріпити протез , наприклад коронку. 

Виникли питання? Потрібна консультація? Запишись на прийом і наш лікар розвіє сумніви і страхи, щодо лікування. 
Красива і здорова усмішка важлива для кожного.
Чекаємо на тебе!

Скільки коштує імплант зуба

Зубні імпланти, ціна яких є доволі високою – це надійне рішення, яке має тривалий термін служби, що й пояснює високу вартість. Імплант зуба, ціна якого в середньому коливається від 4000 до 7000 гривень, може  досягати й 20 000. 

Ціна зубного імпланту змінюється за кількома критеріями

• Методика імплантології, яка здійснюється хірургом

• Досвід фахівця

• Тип імплантату 

• Ну і звичайно, ціни в маленьких містах нижчі, ніж в столиці

Чому вартість імплантів зуба настільки висока?

Як згадувалося вище, хірургічне втручання – це перше пояснення. Окрім рентгенівських знімків та технічної процедури, що проводиться кваліфікованим медичним персоналом, для встановлення імплантату необхідно використовувати одноразове обладнання. Зубний імплант, ціна якого варіюється від вищенаписаних факторів, прослужить вам багато років, якщо ви звернетесь до професіоналів. В клінікці PokiDent ви можете записатись на консультацію, де наш спеціаліст після огляду підбере найкращу пропозицію для вирішення вашої проблеми.

Можливо варто регулярніше відвідувати улюбленого стоматолога і виконувати його вказівки?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

Що встановити на імплант?

Коронка – це нерухомий зубний протез, який набуває вигляд зуба і кріпиться як ковпачок. Коли корінь зуба, який потрібно замінити, досить здоровий, коронку можна закріпити за допомогою шарніра або інкрустації-металевого стрижня, що зміцнює корінь. Але коли він зіпсувався або був видалений, його необхідно замінити на імплантат. До нього буде прикріплений стовп, своєрідний гвинт з коронкою.

Перевагою коронки є: тривале використання (понад 10 років); комфорт;  естетика (на відмінно від знімального пристрою, такий як протез, коронка фіксується нерухомо); натуральність (зубна коронка ідеально підходить і не виділяється серед інших зубів, оскільки майстер підбирає її відповідно до форми, розміру та кольору власних зубів). 

Існують різні конструкції коронок  з різних матеріалів:

• Металева коронка   виготовлена із сплаву хрому, нікелю або іноді титану для людей з алергією на нікель. Міцна, але не дуже естетична.

Металокерамічна коронка, ціна якої є доступна, а використання дуже популярне. Це керамічна коронка з металевою основою, естетична і стійка.

• Керамічна коронка має естетичну перевагу. Менш тверда і має протипоказання у випадках  неправильних прикусів. 

• Коронка зі смоли  – це зубний протез,  виготовлений із смоли, подібної до білої пломби. Менш дорогий, але і більш крихкий варіант, колір з часом змінюється.

• Золота коронка. Була поширена колись. Ставилась на задні зуби, які не видно, тому що було не естетично, але відзначалась високою стійкістю.

Дешевшим варіантом є встановлення мосту, але його потрібно міняти з певною періодичністю.

Міст – це зубний протез, який утворює «місток» між двома зубами. Він складається зі стількох зубних коронок, скільки зубів потрібно замінити, зазвичай 2 або 3, і спирається на «стовпи».

На імплантати можна встановлювати різні види протезів. Вони істотно відрізняються один від одного своїм фіксованим або знімальним характером.

Спеціалісти в стоматологічній клініці PokiDent роблять імплантацію зубів якісно, швидко та професійно, а вартість імпланта зуба зберігає помірні ціни по зрівняно з ринковою. Пам’ятайте, неправильно встановлений імплант може викликати пульсуючий біль або втрату чутливості в обличчі, тому звертайтесь до перевірених фахівців.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ