Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Кожен хотів би мати яскраву білосніжну усмішку. Але, на жаль, з роками зуби можуть втратити свій блиск і яскравість. У міру того як тьмяніє емаль, тьмяніє і посмішка. Емаль – це зовнішнє покриття зубів, яке захищає зуби, надає їм колір і блиск, але з роками її текстура змінюється. Це відбувається через вживання їжі і напоїв, паління, іноді прийняття ліків, тому більшість людей вважає за краще проводити процедуру відбілювання зубів у професійній стоматологічній клініці. Види відбілювання зубів Відбілювання зубів допомагає повернути зубам блиск і колір. Знебарвлення усувається за допомогою косметичної процедури. Процедура набирає популярність серед усіх верств населення і є однією з найбільш затребуваних в стоматологічних клініках. Відбілювання зубів – це дуже безпечний процес в руках професійних стоматологів. Після такого процесу багато хто відчуває чутливість зубів при вживанні гарячої або холодної їжі. Але цей стан приходить в норму через кілька годин, у деяких випадках – декілька днів. Красива і яскрава посмішка – мрія кожної людини. Втрата яскравості зубів впливає на впевненість у собі. Сьогодні існує безліч різних варіантів відбілювання зубів:
  • Лазерне відбілювання
Лазер допомагає активувати відбілюючий агент, який використовується в процедурі. Процес також відбувається протягом обмеженого періоду часу, тому не потрібно довго чекати, як у випадку з іншими варіантами лікування. Під час процедури на губи і ясна надягають щитки для їх захисту. Ваш стоматолог запропонує найкращий вид лікування, що підходить для вашого конкретного випадку.
  • Внутрішньоканальне
Внутрішнє відбілювання зубів проводиться для відбілювання зуба зсередини. Після того, як зуб стає нежиттєздатним, зуби зазвичай темніють з часом. Після завершення лікування кореневого каналу для видалення інфікованої пульпи в корінь зуба вводиться безпечна паста. Цей матеріал вступає в реакцію з плямами і розчиняє їх частки, надаючи зубу білизну. Зуб зазвичай пломбируется, щоб запобігти подальшому пошкодження. Процедура внутрішнього відбілювання зубів
  1. Рентгенівська візуалізація, діагностика та планування лікування
Перед початком процедури внутрішнього відбілювання зубів робляться рентгенівські знімки, щоб переконатися у відсутності інфекції в корені зуба. Зазвичай спочатку проводиться лікування кореневого каналу, а потім проводиться моніторинг, щоб переконатися у відсутності подальших симптомів інфекції.
  1. Відбілювання зубів
Стоматолог вводить пасту всередині зубного каналу. Процес може повторюватися кілька разів на різних прийомах, поки колір зуба не посвітлішає. Технологія відбілює зуб на кілька тонів.
  1. Подальший догляд
Щоб продовжити ефект вибіленого зуба, за можливості уникайте продуктів і напоїв, які сильно фарбують емаль. Слідкуйте за гігієною порожнини рота, регулярно чистячи зуби щіткою і зубною ниткою, щоб зберегти здоров’я ясен і зубів.

З нами Ваша усмішка засяє здоров’ям!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *